До уваги підприємців та жителів Ладижинської сільської територіальної громади!!!
До уваги підприємців та жителів Ладижинської сільської територіальної громади!!!
Нагадуємо Вам, що відповідно до Наказу Черкаської обласної військової адміністрації №7 від 20.03.2022 року "Про внесення змін до наказу начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 02.03.2022 року №2 "Про встановлення заборони на торгівлю не території Черкаської області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі."
Згідно з п. 1 Даного наказу:
Заборонити з 21.03.2022 і до закінчення строку на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території Черкаської області з 20:00 до 08:00 торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів).