До уваги підприємців та жителів Ладижинської сільської територіальної громади!!!

Дата: 18.03.2022 10:41

Нагадуємо Вам, що відповідно до Наказу Черкаської обласної військової адміністрації №3  від 14.03.2022 року  "Про внесення змін до наказу начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 02.03.2022 року №2 "Про встановлення заборони на торгівлю  не території Черкаської області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі."

Згідно з п. 1 Даного наказу:

1. Заборонити з 16.03.2022 і до закінчення строку на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території Черкаської області торгівлю алкогольними напоями (крім пива) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів).
  2. Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області  Управлінню патрульної поліції в Черкаській області у разі виявлення за кермом транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння здійснити вилучення транспортного засобу на користь Збройних Сил України для виконання завдань з оборони України, її захисту суверенітету територіальної цілісності й недоторканості в умовах правового режиму воєнного стану.