Ладижинська сільська рада

Оперативна інформація станом на 17.03.2022

Дата: 17.03.2022 11:41

Наразі ситуація на території Ладижинської сільської  територіальної громади стабільна. Основні сили та ресурси спрямовуються на підтримку Збройних сил України, територіальної оборони та добровільних формувань, що здійснюють контроль в охороні громадського порядку населених пунктів громади в умовах воєнного стану.

Сільська рада, заклади торгівлі та основні підприємства-наповнювачі місцевого бюджету працюють у звичному режиму.

Керівництвом громади запроваджено жорсткий режим економії по використанню бюджетних коштів та енергоносіїв. Ведеться робота щодо виконання бюджету сільської ради, що дасть змогу підтримати у важку хвилину працівників комунальних установ та соціально вразливих верств населення.

І хоча в країні йде війна, прохання до усіх вчасно платити комунальні платежі. Від своєчасної оплати послуг залежить якість роботи підприємств та обслуговування. Сплачуйте комунальні послуги в інтернеті – це зручно і вигідно. Не потрібно йти на пошту або в банк, стояти в черзі до кас, платити десятки гривень комісії.

Гуртуймося, координуймо наші сили і все буде Україна!