УВАГА! Оперативна інформація!

Дата: 28.02.2022 16:49

Оперативна інформація

Наразі у  Ладижинській  громаді ситуація контрольована.

Повідомляємо, що станом на  28.02.2022 всі служби, установи та  організації продовжують працювати у штатному режимі та виконувати свої функції (окрім закладів освіти).

Силами самооборони укріплено та укомплектовано блокпости, які знаходяться на в’їздах в населені пункти. Чергування на них проходить цілодобово.

На території Ладижинської громади встановлено комендантську годину: з 19.00 до 06.00. В цей час просимо утриматися від виходу з житлових приміщень, залишайтеся удома.

Завжди тримайте при собі документи, що посвідчують вашу особу. Якщо представники силових структур або самооборони звертаються до вас для  їх перевірки, обов’язково пред’явіть. Це вимушені заходи, які необхідні для виявлення диверсантів!

Зберігайте спокій, не піддавайтесь ворожій дезінформації й дотримуйтесь інформаційної гігієни!