Ладижинська сільська рада

Аптечка: що взяти з собою у сховище

Дата: 28.02.2022 15:58

В умовах воєнного стану важливо мати перевірене зручне сховище, де треба перебувати в оголошений період.

Сховище — це герметична споруда для тривалого перебування людей у випадку надзвичайної ситуації. Щоб знайти такі приміщення, шукайте позначки «Укриття» чи «Об’єкт цивільного захисту». Також там має бути номер телефону того, хто у разі небезпеки відчинить вхідні двері. Якщо його немає, зверніться до місцевої влади по інформацію.

Щоб підготуватися, радимо:

?уточнити телефоном або на офіційному вебсайті місцевого органу влади адреси найближчих укриттів;

?виписати 2-3 адреси найближчих до вас укриттів для того, щоб мати альтернативу на випадок, якщо те, до якого ви прийдете, буде заповнене;

?заздалегідь вивчити й пройти маршрут до цих споруд;

?особисто перевірити стан їхньої готовності й повідомити місцевій владі, якщо укриттю потрібен ремонт.

Окрім теплих речей, води та продуктів у сховище необхідно взяти з собою аптечку. Складіть усе необхідне в спеціальну сумку або косметичку. Що саме має бути в аптечці — в інфографіці МОЗ?

Нагадуємо: якщо ви маєте хронічні захворювання та приймаєте систематичне лікування, не забувайте взяти ліки з собою.