Інформаційна платформа "Карта допомоги"

Дата: 28.02.2022 10:15

Національна соціальна сервісна служба України (Нацсоцслужба) відповідно до пункту 13 Плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 361, створено інформаційну платформу „Карта допомоги” про роботу спеціалізованих служб підтримки для осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Головна  ідея створення даної платформи швидкий пошук контактної інформації, куди можна звернутися, аби повідомити про вчинення домашнього насильства і дізнатися про подальші безпечні кроки.

На інтерактивній карті виведені області України. Обравши необхідну, можна ознайомитися з назвами спеціалізованих служб та їх контактними даними по регіонах.

Інформаційна платформа „Карта допомоги” розміщена на сайті Нацсоцслужби за посиланням: https://nssu.gov.ua/domashnye-nasilstvo/specializovani-sluzhbi-pidtrimki

Окрім того, в Україні запустили гарячу лінію з попередження домашнього насильства. Номер цілодобової лінії - 1547