ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 11.02.2022 15:04

17 лютого з 10:00 год до 12:00 год, а надалі - кожен третій четвер місяця в Центрі надання адміністративних послуг Ладижинської сільської ради (с. Ладижинка, вул.Шкільна 2) здійснюватиме прийом жителів Ладижинської громади фахівець Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

З метою уникнення черги прохання попередньо записуватися на прийом за телефонами:

050-900-22-25                         067-578-29-23

Перелік послуг:

1. Інформаційно-консультаційні послуги (Порядок реєстрації перереєстрації та обліку осіб, які шукають роботу, перелік документів необхідних для реєстрації та інше).

2. Пошук роботи через WEB- сайт Державної служби зайнятості  та інші сайти з пошуку роботи (за наявності доступу до мережі Інтернет).

3. Резервування часу для прийому у фахівця центру зайнятості через сервіс «електронна черга» (за наявності доступу до Інтернету).

4. Юридична консультація з питань зайнятості.

5. Замовлення (отримання) довідок про не перебування на обліку.

6. Професійна орієнтація, у тому числі проведення тестування, з метою виявлення схильності до тої чи іншої професії, за попереднім записом.