День безпечного Інтернету в Шаринському ліцеї

Дата: 11.02.2022 14:53

8 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору.

Цього дня у Шаринському ліцеї було проведено ряд заходів для учнів, щоб поглибити їх знань про безпечний Інтернет.

Школярі подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», «Безпечний Інтернет. Найжахливіший тиждень Петрика», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадати правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

Для учнів 8 – 9 класів була проведена інформаційна бесіда «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій.

Старшокласники разом з вчителем інформатики долучилися до практичної конференції «Розумне та безпечне використання Інтернет – ресурсів». Учні визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

Педагоги Шаринського ліцею взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі "Разом для найкращого Інтернету!", який відбувся 8 лютого 2022 року.

Флешмоб проводився до Дня безпечного Інтернету в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти й науки України.