Просвітницькі заходи щодо профілактики  шкідливих звичок

Дата: 04.02.2022 16:49

Просвітницькі заходи щодо профілактики  шкідливих звичок

З метою підвищення рівня обізнаності ліцеїстів щодо збереження власного здоров'я та усвідомлення його ціннісної значущості у  Колодистенському ліцеї впродовж тижня з 31.01. по 04.02.22р. було проведено ряд заходів. З учнями 7 класу переглянули  презентацію «Вплив куріння на організм людини» та провели анкетування для учнів 10 класу. У бібліотеці ліцею для молодших учнів проведено виховну годину «Шкідливі звички», яка мала за мету познайомити учнів з поняттями – звичка, шкідлива звичка; пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в них негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров'ю людини. Також була представлена книжкова виставка «Ні!Ні!Ні! Всім шкідливим звичкам на Землі», де учасники заходу мали змогу ознайомитися з цікавими матеріалами на дану тематику.