Ладижинська сільська рада

28 січня 2022 року відбулась 15 позачергова сесія Ладижинської сільської

Дата: 01.02.2022 16:12

28 січня під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулась 15 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, заступники сільського голови, начальники відділів, старости. Для розгляду на порядок денний виносилося 52 питання.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій Ладижинської сільської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про призначення директора Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство».
  • Про звільнення старости села Фурманка СТРІЛЬЧИК Л.М.
  • Про звільнення старости селищ Затишок та Малий Затишок ЯВОРСЬКОЇ Т.П.
  • Про внесення змін до рішення сільської ради №1–21/VIIІ від  23.11.2020 «Про  утворення виконавчого   комітету ради, визначення його чисельності та      затвердження  персонального складу».
  • Про внесення змін до структури закладів загальної середньої освіти Ладижинської сільської ради
  • Про надання одноразової грошової  допомоги за зверненнями громадян.
  • Про затвердження Програми використання  коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на 2022 - 2024 роки.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» рішення приймаються кваліфікованою більшістю - не менш  як  2/3 від загальної кількості депутатів.

Через недостатню кількість депутатів від фактичної кількості загального складу ради на позачерговій сесії Ладижинської сільської ради питання про надання в постійне користування земельних ділянок не розглядалися.