Ладижинська сільська рада

До уваги учасників АТО/ООС!

Дата: 31.01.2022 10:42

Черкаський державний технологічний університет з 2021 року реалізовує проєкт «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія -Україна» в державну систему».

Основу проєкту складає:

• професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності;
  • сприяння військовослужбовцям, учасникам АТО та членам їх сімей у  соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

Виконавцем навчальної частини проєкту є Черкаський ДТУ, соціально – психологічну адаптацію забезпечує ГО «Межа.ЮА».

Специфіка навчального процесу полягає в тому, що його забезпечує професорсько – викладацький колектив, який має великий практичний досвід роботи. Індивідуальний підхід дасть можливість отримати знання для створення власного бізнесу під «ключ», управління ним. Це можливо завдяки досвіду практиків та генеруванню учасниками проекту бізнес - ідей, підбору інструментарію для  їхньої успішної реалізації в умовах ресурсних обмежень та сучасних викликів.

Якщо вас  зацікавив  проєкт  «Перепідготовка то соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія - Україна» в державну систему» подайте анкету для участі.

Посилання на анкету: