Ладижинська сільська рада

З квітня в Україні всі антибактеріальні препарати відпускатимуть за рецептами

Дата: 28.01.2022 09:45

З квітня 2022 року усі зареєстровані в Україні антибіотики відпускатимуть в аптеках лише за наявності у пацієнта електронного рецепта. Це допоможе контролювати нецільове використання препаратів.

Незабаром усі антибактеріальні препарати призначатимуться виключно лікарями, які будуть виписувати пацієнтам електронний рецепт.

• Лікар випише препарат за діючою речовиною.
  • Пацієнт зможе скористатися е-рецептом в будь-якій аптеці, що підключена до електронної системи охорони здоров?я. Обрати лікарський засіб ви зможете із наявних лікарських засобів, що містить діючу речовину, зазначену в рецепті.

Електронний рецепт можна буде отримати у будь-якого лікаря, незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем. Проте для отримання електронного рецепта необхідно бути зареєстрованим в електронній системі охорони здоров’я.

Такі інструменти електронної системи охорони здоров?я створюють умови для надання безпечної та якісної медичної допомоги.