Ладижинська сільська рада

Дата: 26.01.2022 16:26

З метою підтримки талановитої учнівської молоді, підготовки майбутньої наукової зміни 25.01.2022 року на базі Ладижинського ліцею пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 7 учасників конкурсу із 2 закладів освіти нашої громади: 5 учнів Колодистенського та 2 Ладижинського ліцеїв представили на розсуд журі власні наукові роботи у 4 наукових відділеннях по предметним секціям:

• літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство,
  • психологія,
  • математика,
  • історія.

Ладижинський ліцей гостинно відчинив двері талановитій молоді громади. Олександр Паламарчук, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради, привітав усіх учасників з подією, яка вперше проходила  в галузі освіти Ладижинської сільської територіальної громади.

Учасники конкурсу робили усний захист науково-дослідницьких робіт використовуючи презентацію.

Усі здобувачі  освіти гідно преставили свої роботи. Членами комісії було визначено 4 учасники, які представлятимуть честь Ладижинської сільської територіальної громади у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який відбудеться у м. Черкаси в лютому 2022 року.

Ми вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

І місце Рибак Ілона Артурівна, учениця 11 класу Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області, учитель Панченко Людмила Іванівна

ІІ місце – Марчик Мирослава В’ячеславівна, учениця 10 класу Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області, учитель Зброй Рузана Дмитрівна

ІІІ місце – Самусенко Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Колодистенського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області, учитель Концева Алла Петрівна

ІІІ місце – Фостюк Анастасія Ігорівна, учениця 10 класу Колодистенського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області, учитель Бойко Юлія Павлівна.

Цей конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, завданнями якого є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.