Щедрий вечір або свято Меланки в Колодистенському ліцеї

Дата: 14.01.2022 15:19

Щедрий вечір або свято Меланки

Щедрівки – це невід’ємна частина українського фольклору. Вона увібрала в себе національний колорит та менталітет нашого народу.
Увечері 13 січня, напередодні Нового року за старим стилем, українці традиційно святкують Щедрий вечір (Щедру кутю) або свято Меланки.

Вихованці гуртка «Патріот» Колодистенського ліцею,  підтримуючи добру традицію, завітали до учнів ліцею, вчителів з голосними щедрівками. Своїм чудовим співом діти вітали усіх з новорічними й різдвяними святами та бажали здоров’я та достатку, щастя й радості, злагоди та благополуччя , здійснення мрій, мирного майбутнього для нашого народу. Театралізована музична композиція, в якій лунали різноманітні щедрівки та побажання, підняла настрій всім працівникам та учням ліцею!