Ладижинська сільська рада

17 грудня 2021 року в дошкільному підрозділі Шаринського ліцею  відбулась квест - гра "Запали зорі для святого Миколая!"

Дата: 21.12.2021 09:23

А день святого Миколая очікують всі.  Кожен чекає, щоб Миколай приніс їм подарунки: комусь цукерки, комусь просто усмішку і добре слово, але вірити в чудо потрібно, і тоді у кожному в серці горітиме вогник радості. І в нас, напередодні Дня Миколая, 17 грудня 2021 року,  в дошкільному підрозділі  відбулась квест - гра "Запали зорі для святого Миколая!"

Для дітей це свято особливе не тільки через подарунки, а ще й тому, що вони мають змогу познайомитися з історією про Чудотворця, який неодмінно завітає у дитсадок. Щоб потішити Миколая та отримати подаруночок від нього – малята запалювали зорі, відгадуючи загадки потім  виконуючи добрі справи через ігри, такі як «Наряди ялинку», «Лови сніжок», «Морквинка для зайчат», «Одягнись на карнавал», «Зліпи сніговика», «Перекоти сніжні кулі». Адже найкращий спосіб потішити святого Миколая – це робити добрі справи.

Діти отримали багато радості та враження від ігор та були нагороджені за це медалями та подяками  від Лесі Леонідівни. А солодкі подарунки вони отримали від  депутата Ладижинської сільської ради, Кравчука Миколи Сергійовича, якому щиро дякуємо за солодощі та гарний настрій малят.