Завершено косметичний ремонт Ропотуського сільського будинку культури

Дата: 14.12.2021 14:04

На території села Ропотуха єдиним закладом для організації дозвілля жителів є сільський будинок культури.

Це також місце сімейного відпочинку  й розваг для молоді та чи не єдиний заклад, де люди спілкуються, зберігають народні звичаї та передають їх молодому поколінню. На сьогодні завершено косметичний ремонт Ропотуського сільського будинку культури. Фасад, стеля, стіни та підлога відремонтовані та  пофарбовані. Під час реставрації громадські активісти села та працівники будинку культури поштукатурили й пофарбували стіни ззовні та зсередини, надавши їм естетичного вигляду.

Коштом Ладижинської сільської ради відремонтовано та вмонтовано сучасну стелю. За придбання та надання матеріалів для ремонтних робіт дякуємо ДП «Умань Агро» та ПП «Пульс Природи». Відремонтований Будинок культури готовий прийняти гостей та надати людям місце для спільного зібрання та культурних заходів. Щиро дякуємо всім, хто знаходить вільний час і бере участь у благоустрої рідного села на благо всієї громади. Адже лише спільними зусиллями громада може розвиватися та впевнено рухатися вперед.