14 грудня  - День вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 07:52

14 грудня це день коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед це день мужніх  та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС 4-го енергоблоку.

Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну  кількість людей перед  лицем великої біди.    Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Шановні ліквідатори,  бажаємо Вам і Вашим родинам  Божого благословення, міцного здоров’я,  життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди   терпіння, щастя та усіх благ. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи.

З повагою, сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО, депутатський корпус  та  виконавчий комітет Ладижинської  сільської територіальної громади