1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Дата: 06.12.2021 09:45

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цього дня  учні ліцею  разом з педагогом-організатором та соціальним педагогом підготували ряд заходів. Зокрема, учні 2-11 класів взяли участь у загальношкільній акції «Дерево толерантності», прикріпивши червону стрічку на символічне дерево, яке свідчить про те, що учні ознайомлені з цією проблемою.
    Голова учнівського парламенту Слюсаренко Владислава  провела вікторину «Що потрібно знати про СНІД» (на запитання давали відповідь учні 5-11 класів).    Таким чином учні розповідали про свої знання щодо СНІДу  і здобули нову для себе інформацію. В 11   класі класний керівник Нечаєва Л.С. провела  інтерактивний тренінг «Маршрути безпеки», де учні визначали можливі способи зараження СНІДом, та визначали способи уникнення зараження.