3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Дата: 06.12.2021 08:02

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Щороку в школах України до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, який відзначається 3 грудня, проводяться «уроки доброти та милосердя».  Цього року Шаринський ліцей Ладижинської ОТГ не став винятком, ми вирішили також долучитися до щорічної традиції.

Соціальним педагогом школи  Нечаєвою Л.С. та педагогом – організатором Крохмалюк І.О., були проведені години  спілкування з учнями початкових класів «Дивіться на нас, як на рівних». У малюнках першачки відобразили своє відношення до дітей з обмеженими фізичними можливостями, толерантне ставлення та показали, як би вони допомогли своєму другу (подрузі).

Діти з обмеженими фізичними можливостями школи взяли участь і виставці робіт «Наші таланти».

З учнями старшої ланки проведено анкетування «Моє ставлення до дітей з обмеженими фізичними можливостями». По всій школі пройшли тематичні години спілкування.

Учні загону «Милосердя» відвідали людей з обмеженими можливостями та наддали посильну допомогу по господарству.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. І не будемо забувати про головне – увагу і розуміння. І не тільки 3 грудня.