Дата: 22.11.2021 09:39

16 листопада 2021 року у Колодистенському ліцеї  цікаво та змістовно пройшли різноманітні заходи до Міжнародного дня толерантності.

Подорож до країни Толерантності  «Сонце всім однаково сяє» провела для своїх першокласників класний керівник Фаріончук С.І.У ігровій формі діти вивчали основні ідеї толерантного ставлення до навколишнього світу, познайомилися  з законами доброти,  честі,  справедливості, розкрили свої творчі здібності.

Учні 2 класу виготовили та одягнули браслети «Будь толерантним».

Класний керівник Дойковаль Ю.І. створили тематичну футболку – ланцюжок толерантності «Ми РІЗНІ, але ми РІВНІ».

Крім того, для учнів початкової школи під загальним гаслом «Людина починається з добра» проведені інтерактивні  уроки  доброти, де діти ознайомилися з поняттям толерантності та його змістом: терпимість, повага, любов, доброта тощо.

Учні 5 класу зі своїм класним керівником вирішили,що в цей день найкращою доброю справою буде виготовлення годівнички для зимуючих птахів. Вони зробили та розмістили її на території ліцею наповнену зерном.