Тиждень безпеки дорожнього руху в Шаринському ліцеї

Дата: 19.11.2021 15:31

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити й здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – нескінченним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Тому традиційно в нашій школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему: «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

Учні 2-6 класів зустрілися з представником поліції, офіцером громади Ладижинської ОТГ,  майором поліції - Глушком С.М.

В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначали порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!