5 листопада 2021 року відбулась 12 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 08.11.2021 08:16

5 листопада під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулась 12 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, заступники сільського голови, начальники відділів, старости. Для розгляду на порядок денний виносилося 82 питання.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій Ладижинської сільської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старостинські округи Ладижинської сільської територіальної громади.
  • Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости.
  • Про внесення змін до структури   та   чисельності апарату Ладижинської сільської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради.
  • Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності архівного відділу Уманської районної державної адміністрації Черкаської області на 2021-2022 роки
  • Про внесення змін до структури Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
  • Про внесення змін до Програми «Обдаровані діти» на 2020-2022 рр.
  • Про прийняття матеріальних цінностей.
  • Про прийняття товарно - матеріальних цінностей.
  • Про внесення змін до програми «Підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2022 роки.
  • Про внесення змін до програми «Підтримки комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» на 2021-2022 роки.
  • Про надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян.
  • Про надання допомоги на поховання.
  • Про перейменування вулиці у с. Фурманка.
  • Про затвердження Порядку приватизації комунального майна.
  • Про внесення змін до рішення Ладижинської сільської ради   від 29.09.2020  № 19-6/VІІ
  • Про затвердження  детального плану території з метою розміщення сільськогосподарських будівель.
  • Про затвердження  детального плану території для розміщення об’єктів придорожнього сервісу в адміністративних межах Ладижинської сільської ради
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в селі Ладижинка по вулиці Шкільна.
  • Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації Ладижинської сільської територіальної громади Уманського району Черкаської  області на 2021 -2025 роки.
  • Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на 2021–2024 роки.
  • Про звіт про виконання бюджету Ладижинської сільської територіальної громади за IIІ квартал 2021 року.
  • Про затвердження програми “Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення  розвитку  матеріально-технічної бази Головного управління Державної Податкової служби у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Ладижинської сільської територіальної громади на 2021  рік”.
  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 №3-29/VIII «Про бюджет Ладижинської сільської територіальної громади на 2021 рік».
  • Також було розглянуто низку земельних питань.

Результати поіменного голосування засідання десятої сесії сільської ради VIII скликання  опубліковані на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.