З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 10:53

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Від щирого серця  вітаємо вас  з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Від щирого серця  хочемо привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!
      Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечують їх потреби.    Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і насамперед пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
         Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
        Хочемо висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за  Вашу  працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків,  за душевну щедрість, небайдужість до чужого горя і болю.

З цієї нагоди прийміть щирі побажання  міцного здоров’я, особистого щастя,  творчої мудрості і високого професіоналізму! Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються ваші найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щирість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

Зі святом Вас!

З повагою сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО,

начальник відділу соціального захисту населення та охорони  здоров’я  Олена ПОПЕНКО