Для навчальних цілей Рижавським МНВК придбано другий новий автомобіль Ravon

Дата: 03.11.2021 16:48

Для навчальних цілей Рижавським МНВК придбано другий новий автомобіль Ravon

У жовтні 2021 року за підтримки Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради та Ладижинської сільської ради придбано ще один новий автомобіль марки  Ravon у Рижавський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Оновлення автопарку закладу сучасними автомобілями дає можливість значно підвищити якість та ефективність відпрацювання навичок практичного водіння, осучаснити сам процес навчання водінню.

Отримання професійного посвідчення водія для молодої людини часто є професійним документом, що дозволяє працювати. Завдяки ще одному автомобілю буде охоплено практичною їздою удвічі більшу кількість учнів за одну й ту ж одиницю часу. Навчальна їзда буде здійснюватися не лише в умовах автодрому закладу, а й в реальних умовах населених пунктів, зокрема й в місті Умань. Це є найбільш ефективним у формуванні стійких навичок водіння та подолання страху перед кермом.

За рахунок цього сільська молодь матиме не гірші можливості, у порівнянні з міською, для здобуття первинних професійних навичок.