Завершено ремонтні роботи дороги загального користування місцевого значення Колодисте – Малий Затишок – Затишок

Дата: 20.10.2021 09:37

Якісні дороги – це шлях до процвітання громади та безпека для користувачів.

Контроль і нагляд за станом доріг місцевого значення, в тому числі їх ремонту, є важливим напрямком роботи, який постійно потрібно налагоджувати.

Голова Ладижинської сільської територіальної громади Сергій ЦОКОЛЕНКО разом з головою Уманської райдержадміністрації Ігорем МИКЛАЩУКОМ  оглянули дорогу загального користування місцевого значення  Колодисте – Малий Затишок – Затишок, де завершився поточний середній ремонт.

В межах проведених ремонтних робіт на дорозі було виконано ліквідацію локальних просідань, влаштоване асфальтобетонне покриття загальною протяжністю 2,6 км, нанесено дорожню розмітку.

Роботи виконані якісно працівниками підрядної організації ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд». Сума ремонтних робіт склала 11 млн 400 тис. грн.

Відремонтована ділянка дороги з’єднує населені пункти Колодисте та Затишок Уманського району. Тепер жителям цих та навколишніх сіл забезпечено комфортний проїзд.