Щира подяка за  надану допомогу

Дата: 08.10.2021 16:12

Щира подяка за  надану допомогу

У наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома та працівники Рижавського стаціонарного відділення Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» як ніколи, потребують засобів захисту та антисептиків. Приємно, що є люди, які не байдужі до  наших  проблем, і які здатні сприяти у їх вирішенні.

1 жовтня 2021 року з нагоди Дня людей поважного віку   Валентина ЧОРНА, голова Уманської міськрайонної організації Червоного Хреста України,  надала допомогу у вигляді захисних масок та антисептиків для працівників центру, які у період карантину працюють у посиленому режимі, забезпечують підопічних всім необхідним.

Адміністрація та колектив Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» висловлює щиру вдячність  Валентині ЧОРНІЙ. Дякуємо  Вам за вашу підтримку, розуміння. Від усього серця бажаємо  Вам міцного здоров’я,  миру, душевного тепла та достатку.