Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Дата: 01.10.2021 13:58

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня  в усьому світі відзначається День людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.

Цей день є символом єдності і спадковості поколінь - прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за  розбудову  та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Ви, люди старшого покоління, - джерело народної мудрості, і ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за життя.
Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, вагою і турботою близьких.  Міцного здоров’я  Вам,  мирного неба, щасливої долі, радості. Нехай Вам Бог посилає довгий вік, а Мати Божа  береже від всяких бід!

З повагою, сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО,
депутатський корпус та виконавчий комітет                   Ладижинської  сільської територіальної громади