УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 30.09.2021 15:06

Фінансовий відділ Ладижинської сільської  ради з метою забезпечення вимог чинного законодавства у сфері землекористування щодо сплати земельного податку, орендної плати за земельні ділянки, податку на  майно, та відповідно п. 287.1 ст. 287, п. 288.1 ст. 288, п. 286.1 ст. 286, ст. 266, ст. 267 і пп. 20.1.3. п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI просить жителів громади-боржників погасити заборгованість по сплаті таких податків. Громадяни які не отримали податкового повідомлення по сплаті земельного податку просимо у найкоротші терміни звернутися до  фінансового відділу, який знаходиться за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна 5 (будівля Будинку культури, другий поверх). Землекористувачів, власників земельних ділянок населених пунктів Текуча, Городниця, Рижавка, Колодисте,  Затишок, Фурманка, Шарин, Ропотуха та Ятранівка за довідками просимо звертатись до старостів за місцем знаходження земельних ділянок.