17 вересня 2021 року відбулась 11 чергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 20.09.2021 08:54

17 вересня 2021 року під головуванням сільського голови Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулась 11 чергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання, на якій були прийняті важливі для жителів громади рішення.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, директорка комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Інна ДОБРЯНСЬКА,  члени виконавчого комітету, керівники відділів сільської ради та  окремих установ.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій Ладижинської сільської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про Прогноз бюджету  Ладижинської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  • Про роботу Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство».
  • Про звільнення директора Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство».
  • Про призначення виконуючого обов’язки директора Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство».
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території в селі Колодисте по вулиці Лесі Українки.
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття вартості виконаних робіт по об’єкту «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул.Анісімова,14, в с. Ладижинка Уманського району – будівництво».
  • Про внесення змін до порядку надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян
  • Про надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян.
  • Про внесення змін до Положення про старосту Ладижинської сільської ради.
  • Про приведення у відповідність категорії посади та рангів старост.
  • Про звільнення старости с. Ятранівка ПОТАПЕНКА С.О.
  • Про забезпечення утворення  старостинських округів на території Ладижинської сільської  територіальної громади.
  • Про внесення змін до структури Ладижинського ліцею Ладижинської  сільської ради.
  • Про припинення діяльності (ліквідацію) бібліотек-філій селищ Малий Затишок та  Затишок Центру культури, дозвілля та спорту Ладижинської сільської ради.
  • Про внесення змін до рішення сесії Ладижинської сільської ради від 24.12.2020  №3-22/VІII  «Про   затвердження   структури   закладів культури Ладижинської сільської ради».
  • Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу виконавчого комітету Ладижинської сільської ради на баланс Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.
  • Про виплату одноразової  винагороди сільському голові.
  • Про надання частини щорічної відпустки сільському голові.
  • Про затвердження Переліку адміністративних Послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради та через віддалені робочі місця  відділу Центрнадання адміністративних послуг Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.
  • Також було розглянуто низку земельних питань

Результати поіменного голосування засідання десятої сесії сільської ради VIII скликання  опубліковані на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.