ГО «Координаційний центр захисників Уманщини» запрошує на урочисту ходу до Дня Незалежності

Дата: 19.08.2021 08:09

ГО «КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЗАХИСНИКІВ УМАНЩИНИ »

м. Умань, вул. Садова 7/12

тел. (093) 508 66 60

E-mail: koordunaziynuyzentr@ukr.net

Запрошення на урочисту ходу до Дня Незалежності

ГО «Координаційний центр захисників Уманщини» ініціює проведення 24 серпня 2021 року урочистої ходи, присвяченої 30-річчю Незалежності України.

Мета заходу полягає в гуртуванні представників громад Уманського району та надання можливості спільно відчути велич Дня Незалежності.

Запрошуємо взяти участь в даному заході, сформувавши свої коробочки від громад, за участі ветеранів АТО/ООС, добробатів, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування та жителів громад. Просимо долучитись Родинам Загиблих (вони будуть іти попереду ходи, окремою коробочкою, з портретами рідних).

Хода розпочинається об 11:00 з Площі Соборності. Прохання бути о 10:30.

Дана хода має стати Ходою Єдності та Сили, тому використовуємо виключно офіційну державну символіку, прапори ГО та військових підрозділів.

Відчуття власної приналежності до українського народу формується саме участю в таких святкових заходах, тож сподіваємось на Вашу активну участь.

Голова громадської організації                                                  Юрій РИЖАК