Допомога малозабезпеченим багатодітним сім'ям на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6-18 років

Дата: 11.08.2021 13:15

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року та затверджено Порядок  виплати даної допомоги.

• Згідно з п. 3 Порядку одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім'ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Допомога призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім'ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6-18 років (включно).  Сума допомоги    становить  2000 грн на кожну дитину.
  • Виплата  буде проводитись за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з-поміж багатодітних сімей без звернення таких одержувачів в Управлінні соціального захисту населення  без звернення  батьків.
  • Кошти будуть перераховані на банківські установи або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.
  • Виплата допомоги здійснюється коштом державного бюджету.