Ладижинська сільська рада

Благодійна допомога для Ладижинської сільської територіальної громади

Дата: 10.08.2021 14:03
Кількість переглядів: 2055

У сучасному світі поняття благодійності все частіше асоціюється з великими компаніями, спеціальними благодійними фондами або знаменитими брендами. Надавана ними допомога безперечно позитивний крок і нагородою за цю діяльність є їх добре ім’я, яке згадується нами та поважається у всьому суспільстві. Серед людей, що займаються благодійною діяльністю є й ті, чиїх імен ми можливо не дізнаємося ніколи. Їх нагорода за цю діяльність також відома. Дуже приємно, що підприємці нашого округу не стоять осторонь і завжди відгукуються на наші прохання.

Прикладом благодійності у нашій громаді є сім’я Харишуків та ТОВ АГРОФІРМА ТЕРРА-2014

• Будинок - інтернат для літніх людей – придбання подарунків до свят, закупівля миючих засобів
  • Швидка медична допомога – допомога у придбанні вивіски та москітних сіток
  • Школа – закупівля нового посуду та канцелярії для школярів, придбання бензопили
  • Потреби села – допомога в організації свят, придбання подарунків для дітей, обкошення території, придбання набору електромонтажних інструментів для електрика, який працює не лише в «Будинку-інтернаті для літніх людей», а  і частково виконує електромонтажні роботи на вулицях села

Дякуємо Вам Андрію Володимировичу та Оксано Анатоліївно за розуміння наших проблем і таку необхідну підтримку!