Ладижинська сільська рада

Повідомлення про створення комісії з проведення регіонального регуляторного перегляду

Дата: 30.07.2021 14:09

З метою проведення перегляду діючих регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування, на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання п. 2 Протокольних доручень за підсумками регіональної робочої наради з питання здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на місцевому рівні, керуючись методичними рекомендаціями для органів місцевого самоврядування щодо повноважень в частині проведення регіонального регуляторного перегляду, розробленими Державною регуляторною службою України від 07.05.2021 Ладижинська сільська рада розпочала процес створення Комісії з проведення регіонального регуляторного перегляду.

Склад Комісії буде сформовано шляхом відкритого голосування на зборах кандидатів, 16 серпня 2021 року, о 1000, за адресою: с. Ладижинка,  вул. Шкільна, 2 (будівля сільської ради).

Для визначення складу Комісії сільська рада пропонує суб’єктам господарювання та депутатам Ладижинської сільської ради надати свої пропозиції щодо кандидатів до складу комісії.

Пропозиції можна надати до 16 серпня 2021 року шляхом подання заяви у довільній формі за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2 (в Центрі надання адміністративних послуг) або надіслати на електронну адресу сільської ради ladiginkasr@ukr.net.

Контактна особа: Добровольська Наталія Іванівна (067)5782923.