Відбулась 10 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 02.08.2021 16:30

30 липня 2021 року під головуванням сільського голови Сергія Цоколенка відбулась 10 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання, на якій були прийняті важливі для жителів громади рішення. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку  Ладижинської сільської територіальної громади на 2021 рік
  • Про затвердження  детального плану території для розміщення об’єктів придорожнього сервісу в селі Ладижинка
  • Про безоплатну передачу водопровідних мереж та споруд в селі Ятранівка в господарське відання КП «Ладижинський сількомунгосп»
  • Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання на 2020-2022 роки
  • Про внесення змін до Програми розвитку культури та спорту Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки
  • Про внесення змін до структури Рижавської філії з дошкільним підрозділом Ладижинського ліцею
  • Про внесення змін до рішення сесії Ладижинської сільської ради від 24.12.2020 №3-22/VІII «Про затвердження структури закладів культури Ладижинської сільської ради»
  • Про надання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку  з укладанням Контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України.
  • Про надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян
  • Про надання допомоги на поховання
  • Про внесення змін до Положення про преміювання  працівників   Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради».
  • Про звіт про виконання бюджету Ладижинської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року
  • Про втрату чинності рішення  сільської ради від 27.06.2019 №6-1/VIII  «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади».
  • Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 №3-29/VIII «Про бюджет Ладижинської сільської територіальної громади на 2021 рік»
  • Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.
  • Також було розглянуто низку земельних питань

Всі питання, які виносились на розгляд сесії  були опрацьовані профільними постійними депутатськими комісіями. Результати поіменного голосування засідання десятої сесії сільської ради VIII скликання  опубліковані на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.