Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі. Будівництво водопровідних мереж в с. Рижавка Уманського району Черкаської області (1 черга)

Дата: 28.07.2021 14:06

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета
закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості
предмета закупівлі

Будівництво водопровідних мереж в с.Рижавка Уманського району
Черкаської області (І черга)

1.        Замовник:

Назва замовника

ВиконавчийкомітетЛадижинськоїсільськоїради

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

20382, Україна, Черкаська обл., с.Ладижинка, вул.Шкільна, буд.2

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса]

Шевнюк Наталія Миколаївна, тел.. 0502500299, email:

Iad.buhgaker@ukr.net

2.        Номер закупівлі в

електронній системі закупівель Prozorro

UA-2021-07-27-009216-b

3.       Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

робота

Конкретна назва предмета закупівлі

Будівництво водопровідних мереж в с. Рижавка Уманського району Черкаської області (І черга)

Коди                                               та

назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

код ДК 021:2015 - 45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь».

4.        Розмір бюджетного

призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

3 707 179 гри

5.        Кількість

1 робота

6.        Ціна за одиницю

7.     Обґрунтування технічних

та якісних характеристик предмета закупівлі

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником у тендерній документації згідно Додатку №2.

Документальне підтвердження відповідності робіт документації також включає в себе*:

• договірну ціну;
  • локальні кошториси (мають бути складені відповідно до технічного завдання з урахуванням будівельного технологічного процесу);
  • відомість ресурсів;
  • підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно до ДСТУ Б Д.

1. 1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва».

♦Примітка: документи мають бути подані Учасником шляхом завантаження в систему у вигляді окремого електронного файлу та додатково в програмному забезпечені «Строительные Технологии - СМЕТА» або АВК або у програмному комплексі, який взаємодіє з ними в частині передачі кошторисної документації та розрахунків договірних цін.

Ціна тендерної пропозиції повинна:

• бути розрахована відповідно до ДСТУ Б Д. 1.1 -1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»;
  • включати витрати на сплату усіх податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України;
  • включати вартість товарів (матеріалів) і послуг, необхідних для виконання закупівлі, відповідно до їх переліку і вимог до них, що можуть бути приведені у Специфікаціях, з урахуванням робіт, що передбачаються до виконання субпідрядними організаціями у разі їх залучення.