Повідомлення про наміри зміни та встановлення тарифів на централізоване водопостачання

Дата: 20.07.2021 11:43

На виконання пункту 1.9 постанови НКРЕКП від 10.03.2016 року № 302 «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» (зі змінами), КП «Ладижинський сількомунгосп» доводить до відома споживачів інформацію про наміри зміни та встановлення тарифів на централізоване водопостачання.

Метою встановлення тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із зростанням витрат на основні складові собівартості, а саме: ростом цін/тарифів на електроенергію, збільшенням рівня прожиткового мінімуму для розрахунку заробітної плати та інших витрат для проведення аварійно-відновлювальних робіт на мережах та обладнанні.

Розмір планових розрахункових економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання складає 25,00 грн/м.куб для споживачів обладнаних засобами обліку та 134 грн. на одну особу за місяць. Розрахунок тарифу додається.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються за адресою: с. Ладижинка, вул. Анісімова, будинок № 8.

20.07.2021                 Адміністрація КП «Ладижинський сількомунгосп»

Детальніше: Тариф на воду