ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ! ВИПУСК - 2021

Дата: 06.07.2021 15:01

Кінець навчального року в школах традиційно знаменується святковими останніми дзвониками, а для тих, хто їх завершує, ще й випускними. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема  святкування й завершення навчання.

Традиційно кожного року останній дзвоник у більшості шкіл проводився наприкінці травня. Але у 2021 році дата закінчення навчального року в навчальних  закладах освіти громади припала на початок червня. Всі учасники навчального процесу провели свято Останнього дзвінка у нестандартній формі, дотримуючись усіх рекомендованих протиепідемічних заходів. Класні керівники разом зі своїми учнями відсвяткували завершення навчального року  провівши ряд різноманітних екскурсій. Здобувачі освіти  були дуже задоволені нестандартним підходом до святкування.

У кінці червня настала дуже бентежна пора для 9 й 11-класників, а також їх батьків. Всі шкільні іспити вже позаду, книжки здані в бібліотеку та розібраний портфель. В останні дні червня, а саме 30 числа, випускники, їх вчителі та батьки зібралися, щоб попрощатися зі школою назавжди. Пандемія вже другий рік змінює плани випускників шкіл на святкування традиційних випускних вечорів. Але школярі Ладижинської громади для випускного знайшли альтернативний вихід  з ситуації.

Побажання, оплески, квіти, посмішки, кульки й пісні, шкільний вальс залишаться в пам’яті назавжди. Для випускників вручення свідоцтв про здобуття  повної загальної середньої освіти є певним кроком, за яким розпочнеться нова сторінка життя – з новими можливостями для самореалізації, мріями та перспективами.

30 червня 2021 року у ліцеях Ладижинської сільської ради відбулося урочисте  вручення  свідоцтв  про здобуття  повної загальної середньої освіти. 49  випускників Ладижинської громади отримали свідоцтва.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!