Підсумок конкурсу на заміщення вакантної посади - директор Рижавського МНВК

Дата: 29.06.2021 16:28

ПРОПОЗИЦІЇ

щодо результатів проведення конкурсу на  посаду директора

Рижавського міжшкільного навчально-виробничого

комбінату Ладижинської   сільської ради

Відповідно до Закону України «Про освіту», ст.38, 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018р. № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», рішення сесії Ладижинської сільської ради  від 28.05.2021   № 8 – 9/VIII  «Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Ладижинської сільської ради»,  конкурсна комісія в складі:

Голова комісії – ТЕРЕХОВА Наталія Іванівна, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.

Секретар комісії – ЦОКОЛЕНКО Наталія Миколаївна, провідний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.

Члени комісії:

• ВЛАСЮК Микола Юрійович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;
  •  Харишук Андрій Володимирович, депутат 8-го скликання по виборчому округу № 5  Ладижинської сільської ради;
  • Білоус Юлія Олексіївна, депутат 8-го скликання по виборчому округу № 7 Ладижинської сільської ради;
  • Крижановська Світлана Анатоліївна, директор Колодистенського ліцею Ладижинської сільської ради;
  • СИВАК Ганна Михайлівна, староста с.Рижавка;
  • МАНЬКУТА Олена Миколаївна, головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради;

25.06.2021 провела конкурс на  посаду директора Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської   сільської ради

За результатами конкурсу КРУТЧЕНКО Володимир Іванович набрав

37,9 балів, що становить 94,75 відсотків від максимальної суми балів.

Конкурсна комісія прийняла рішення і рекомендує призначити на  посаду директора Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської   сільської ради КРУТЧЕНКА Володимира Івановича.

Отже, КРУТЧЕНКА Володимира Івановича  вважати переможцем конкурсу на  посаду директора Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської   сільської ради.