З 1 червня 2021 року на території Ладижинської сільської територіальної громади почала функціонувати нова АЗС UPG

Дата: 23.06.2021 15:01

З 1 червня 2021 року на території Ладижинської сільської територіальної громади почала функціонувати нова АЗС «UPG».

UPG - національна мережа автозаправних станцій, що пропонує клієнтам високоякісне пальне Мозирського Нафтопереробного заводу (НПЗ).

Компанія володіє одним із найбільших парків бензовозів в Україні та має власні нафтобази. Завдяки розширенню відкриваються нові авто заправні станції (АЗС), одна з них відкрилась на дорожньому шляху Київ – Одеса(М05) в селі Ладижинка.

ТОВ «ЮПІДЖІ» створило 40 робочих місць, наразі на заправці працює 25 жителів громади. На літній період (сезон) планується розширення вакантних місць. В плани компанії входить і дзеркальна станція в селі Ропотуха, на шляху Київ – Одеса.

Керівництво ТОВ «ЮПІДЖІ» ніколи не стоїть осторонь проблем громади. Протягом 2020-2021 років за фінансової підтримки товариства було впорядковано територію нової амбулаторії, в селі Ладижинка, встановлено огорожу, найближчим часом будуть вмонтовані ворота та контейнери для твердих побутових відходів.

ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» - українське підприємство, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 2003 року. Діяльність компанії охоплює два основних напрямки: гуртові продажі (бензовозні норми) та роздрібні продажі (мережа АЗК UPG) світлих нафтопродуктів. Це досвідчена, динамічна та амбітна компанія, що не зупиняється на досягнутому та впевнено крокує вперед. Мережа автозаправних комплексів UPG представлена на паливному ринку України у 16 областях, налічує 71 об’єкт і стрімко розвивається далі.