Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі. Будівництво водопровідних мереж в с.Рижавка Уманського району Черкаської області (І черга)

Дата: 14.05.2021 20:20

1. Замовник:

Назва замовника

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

20382, Україна, Черкаська обл., с.Ладижинка, вул.Шкільна, буд.2

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса]

Попенко Людмила Іванівна, тел.. 0502500299, email: lad.buhgalter@ukr.net

1. Номер закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro

UA-2021-05-11-003999-b

1. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

роботи

Конкретна назва предмета закупівлі

Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь» (45231300-8 «Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних труб»)

1. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

3707179,00 грн

1. Кількість

1 робота

1. Ціна за одиницю

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником у тендерній документації згідно Додатку №2.

Документальне підтвердження відповідності робіт документації також включає в себе*:

-    договірну ціну;

-    локальні кошториси (мають бути складені відповідно до технічного завдання з урахуванням будівельного технологічного процесу);

-    відомість ресурсів;

-    підтверджуючі розрахунки за статтями витрат договірної ціни відповідно  до ДСТУ Б Д. 1. 1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва».

*Примітка: документи мають бути подані Учасником шляхом завантаження в систему у вигляді окремого електронного файлу та додатково в програмному забезпечені «Строительные Технологии – СМЕТА» або АВК або у програмному комплексі, який взаємодіє з ними в частині передачі кошторисної документації та розрахунків договірних цін.

Ціна тендерної пропозиції повинна:

-    бути розрахована відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»;

-    включати витрати на сплату усіх податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України;

-    включати вартість товарів (матеріалів) і послуг, необхідних для виконання закупівлі, відповідно до їх переліку і вимог до них, що можуть бути приведені у Специфікаціях, з урахуванням робіт, що передбачаються до виконання субпідрядними організаціями у разі їх залучення.