До уваги суб’єктів господарювання, зокрема фермерських господарств, що бажають отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок

Дата: 09.06.2021 11:09

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 внесено зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Дотація за утримання кіз та овець надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам-підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову.

Для отримання дотації власники тварин подають до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (м. Черкаси, вул. Смілянська 131, каб. 209) до 1 липня поточного року документи згідно з переліком наведеному у п. 12 порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517.

Звертаємо Вашу увагу!

Заявки, що надійшли після закінчення терміну подання (після 1 липня) не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі повертаються суб’єктам господарювання протягом 5 робочих днів.

Форма заявки буде надіслана Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації додатково і розміщена на офіційному веб-сайті Ладижинської сільської ради.