ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

Дата: 03.06.2021 17:05

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Рішення сесії Ладижинської сільської ради від 28.05.2021 № 8 – 9/VIII  «Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Ладижинської сільської ради», оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської   сільської ради Уманського району Черкаської області, що знаходиться за адресою: 20381, вул. Свободи, 4, с. Рижавка, Уманський район, Черкаська область.

Кваліфікаційні вимоги:

На посаду директора Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської сільської ради може бути призначена особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі до Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 5, с. Ладижинка, Уманський р-н, Черкаська обл., подаються такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додатки  №1, №2);

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Перелік питань тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань розміщуються на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Ладижинської сільської ради ladiginkasr@ukr.net

Конкурсний відбір проводиться у 3 етапи:

1. етап - письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.
  2. етап - перевірка знань шляхом вирішення ситуаційного завдання та професійної компетентностей.
  3. етап - публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської сільської ради.

Строк подання документів – до 17:00 год. 23.06.2021 р.

Документи про участь у конкурсі приймаються Відділом освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради, за адресою вул. Шкільна, 5, с. Ладижинка, Телефон для довідок: 050 750 0150, E-mail: lad.osvita@ukr.net, уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - Наталія ЦОКОЛЕНКО.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 20, с. Ладижинка, Уманський р-н, Черкаська обл., – 25.06. 2021 р. о 10:00 год.

Перелік питань                       Ситуаційні завдання