Рух – це здорово!

Дата: 07.06.2021 13:01

Рух - це здорово!!!

В рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту «Рух – це здорово!», започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в закладах загальної середньої освіти Ладижинської сільської територіальної громади  з нагоди Дня захисту дітей оголошено тиждень «Рух – це здорово!».

У Колодистенському ліцеї було проведено спортивно-масові заходи серед учнів та працівників ліцею «Рух – це здорово», а саме:

• Легкоатлетичний забіг  учасників заходу на відстань 1000метрів.
  • Естафети між командами класів
  • Тематична виставка у бібліотеці «Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра»
  • Конкурс малюнків на асфальті
  • Руханка, в якій взяли участь як працівники, так і учні ліцею
  • Спортивні змагання між командою учнів та працівників ліцею
  • Вікторини для учнів початкових класів
  • Квест для середніх та старших класів
  • Стрибки на батуті
  • Турніри з футболу та волейболу
  • Переглянули онлайн-урок від Освітнього центру Верховної Ради України
  • Виготовляли об’ємну аплікацію символ Міжнародного дня захисту дітей та «Веселунів» .

З метою презентації ранкової зарядки як важливого чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту «Рух – це здорово!» в Шаринському ліцеї   проведено відкриту ранкову зарядку. Також протягом тижня проходили різноманітні заходи спортивного спрямування: естафети, змагання з амреслінгу, спортивні змагання між класами.

Учні Рижавської, Текучанської та Ятранівської філій Ладижинського ліцею долучились до проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Рух – це  здорово!». Були проведені різноманітні змагання, естафети, конкурси, вікторини. Діти із задоволення виконували вправи під музичний супровід на свіжому повітрі.

Серед проведених заходів найбільше захоплення викликали танцювальні руханки, флешмоб, спортивні змагання, квест. Жоден з заходів не вимагав від учасників спеціальної спортивної підготовки. Єдине, що було потрібно - це гарний настрій і бажання разом провести час.

Спорт - це максимум позитиву!