Навчально-польові збори в Ладижинській сільській територіальній громаді

Дата: 15.05.2021 18:24

На виконання розпорядження Ладижинської сільської ради від 14.04.2021 року №37 «Про організацію і проведення навчально-польових зборів з юнаками» 23 квітня та 11,12 травня 2021 року у Колодистенському, Ладижинському та Шаринському ліцеях проведено практичні заняття  за програмою навчально-польових зборів та заняття для учнів, котрі вивчають предмет за програмою основ медико-санітарної підготовки.

Метою навчально - польового табірного збору було закріплення на практиці теоретичних знань по тактичній підготовці, вогневій підготовці, стройовій  та прикладній фізичній підготовці.

23 квітня учні 11-х класів брали участь у стрільбах під час проведення військово-польових зборів  у с. Дмитрушки.

11 травня 2021 року було проведено екскурсію до військової частини технічних військ України, яка розташована в м. Умані, де учні ознайомились з озброєнням та бойовою технікою, з побутовими умовами військовослужбовців та матеріальним забезпеченням.

Школярі також відвідали Уманський медичний коледж. Працівники закладу провели для дітей практичні заняття з надання домедичної допомоги при кровотечах, переломах.

12 травня прийняті контрольні навчальні нормативи зі стройової та прикладної фізичної  та тактичної підготовки  (крос 1000 м, підтягування, метання гранати, орієнтування на місцевості).  Відпрацювали розділи програми : «Солдат в обороні», «Солдат в наступі».