Ладижинська сільська рада

8-9 травня в Україні відзначали День памяті та примирення.

Дата: 15.05.2021 18:21

8 травня 2021 року відбувся показ відео на Ладижинському You-Tube – каналі.  Метою даного заходу було ознайомити дітей з до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, формувати в учнів найбільш значущі цінності: патріотизм і розуміння значення життя як найвищої цінності; сприяти усвідомленню і засвоєнню історичних та національно-культурних традицій українського народу.

Посилання на відео-ролик: https://www.youtube.com/watch?v=DJitx1Rdxt4

З метою виховання  у дітей патріотичних  почуттів, любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до героїчного минулого нашого народу, поваги до ветеранів Другої світової війни та захисників України, дошкільнята старшої групи Ладижинського ЗДО «Зірочка» відвідали пам’ятні місця с.Ладижинка та вшанували пам’ять загиблих.

Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.