ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В КОЛОДИСТЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 15.05.2021 18:07

13 травня 2021 року в рамках тижня ЦЗ проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників із будівлі Колодистенського ліцею. В заході взяли участь учні 1- 11 класів, вчителі, обслуговуючий персонал.

Евакуація розпочалася за сигналом дзвінка  о 13 годині 15 хвилин. Діти покинули приміщення ліцею спокійно та організовано. Евакуйовані: 113 учнів, 19 вчителів, 17 осіб обслуговуючого персоналу.  Учасники освітнього процесу вклалися у нормативний час для даного навчального заходу  евакуації.

Усі учасники заходу організовано зібралися за територією ліцею на спортивному майданчику одягнуті у ватно-марлеві пов’язки, класні керівники мали при собі класні журнали та медичні аптечки.

Для всіх учнів було продемонстровано дію вогнегасників: порошкового та вуглекислотного.

З метою набуття практичних навичок та дій в умовах надзвичайних ситуацій та згідно з планом, проведено заходи об’єктного тренування й естафета.

А саме: естафета між учнями 7 і 8 класів до якої входили такі конкурси: «Скласти з літер слово», «Повзунок», «Збери і розклади кубики», «За мімікою відгадай вид спорту», до конкурсу капітанів входило завдання зібрати прищепки із зав’язаними очима, а також змагання з футзалу. Перемогу здобули учні 8 класу.

Учні 5,7,9 класів ознайомилися з будовою протигазу та практично вчилися одягати його.

З учнями 10 та 11 класу провели об’єктові тренування, у ході яких відпрацювали нормативи із цивільного захисту,  основ  здоров’я  та життєдіяльності під час надзвичайних ситуацій. Навчали надавати першу домедичну допомогу постраждалим та способам їх евакуації, а також умінню користуватися вогнегасниками при тушінні пожежі.

Серед учнів 3 та 4 класів проведено змагання «Юні пожежники»

А між учнями 1 і 2 класу змагання «Сильні, завзяті та дружні».

Загалом, День цивільного захисту в Колодистенському ліцеї пройшов на «відмінно», діти та вчителі були дуже задоволені результатами плідної співпраці.