12 квітня – День космонавтики
В навчальних закладах Ладижинської сільської територіальної громади пройшли ряд заходів приурочених Дню космонавтики.
Космос – це щось завжди далеке, таємниче, і звичайно, фантастичне. Тому цю тему так люблять тільки діти шкільного віку, а й дошкільнята. Вони з цікавістю розглядають малюнки про космос, і все, що з ним пов’язане, слухають захоплюючі розповіді педагога про цікавий Всесвіт, незвідані планети сонячної системи, грають в сюжетно-рольові ігри, обираючи улюблену роль космонавта, конструюють з різних матеріалів космічні кораблі. Але найбільше діти люблять виконувати творчі завдання.
У дошкільному підрозділі «Ромашка» Шаринського ліцею з 12 по 15 квітня 2021 року проводився тематичний тиждень, присвячений Дню космонавтики.
Метою проведення тематичного тижня було розширення знань дітей про такі поняття як «космос», «сонячна система», «зірки», «планети», політ у космос першого космонавта.
Вся освітня діяльність з дошкільниками проходила через тематичні заняття, бесіди, читання художньої літератури, розгадування загадок про космос, перегляд відео презентації «Дітям про Космос», ігрову діяльність, художню творчість.
Підсумком тематичного тижня став виготовлений вихователем,
Євсін Лесею Леонідівною, лепбук для дітей на тему «Космос» в якому розміщено загадки про космос, планети космосу, лабіринти космосу та дидактичні ігри, які діти виконували із задоволенням та цікавістю.
У Текучанській філії Ладижинського ліцею молодші школярі, під час віртуальної подорожі, побували у космічному кораблі, переглядаючи цікаві мультики про космос.
Учні ж 5 класу провели конкурс «Ми - конструктори космічних ракет», під час якого дізналися про створення космічних кораблів.
Старшокласники переглянули фільм про перших космонавтів та створили макети ракет, які згодом запустили в небо.
В Ятранівській філії Ладижинського ліцею в 1-3 класах пройшли тематичні години спілкування «Ми - діти планети Земля», «12 квітня – День космонавтики».
Учні активно брали участь у всіх шкільних заходах, поповнювали свої знання з космонавтики.