Ладижинська сільська рада

Проведено ремонтні роботи в закладах освіти Ладижинської громади

Дата: 14.04.2021 12:18

Здоров’я дітей – це здоров’я нації в цілому, про що Ладижинська сільська територіальна громада дбає першочергово. Саме тому протягом березня 2021 року Ладижинською сільською радою  було виділено кошти  на  ряд робіт  щодо покращення умов перебування в закладах дошкільної освіти  найменших жителів нашої громади.

У Городницькому закладі дошкільної освіти «Дитячий садок «Малятко»  вирішили модернізувати опалення у зв’язку із тим,  що  старий котел вийшов із ладу. Встановили новий надійний твердопаливний, який покращить температурний режим в садочку.

У Рижавській філії Ладижинського ліцею в період дощів старі діряві водостічні труби протікали й вода стікала по стінах приміщення. Наразі цю проблему вирішено – старі труби замінили на нові. Даний комплекс проведених робіт покращив безпеку життєдіяльності, санітарно-гігієнічні норми для перебування діток та  персоналу.

У  Текучанському закладі дошкільної освіти  «Дитячий садок «Росинка»  проведено ремонт стелі – встановлено підвісну стелю типу Армстронг.

Діти та працівники закладів освіти  щиро вдячні за проявлену турботу.