Шаринський ліцей благоустрій

Дата: 04.04.2021 12:24

«Встав зранку, вмився, привів у порядок себе - приведи в порядок і свою планету»

Антуана де Сент–Екзюпері

«Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  в нашому селі – це обов’язок кожного! Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості  громадськості.» - саме так вважають учні та працівники Шаринського ліцею.

Для поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у Шаринському ліцеї стартував місячник озеленення та благоустрою території: омолоджено старі дерева, прибрано осінній падолист, який був під снігом, підготовлено до посадки квітів клумби, обкопано (частково) дерева та кущі на території школи.

Заходи  благоустрою важливі не лише під час проведення подібних акцій. Головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Для колективу ліцею – це не гасло, а щоденна життєва сутність.

Давайте почнемо робити світ кращим із себе, підтримаємо потаємну мрію кожного з нас - жити в чистому світі з чистими думками.