До уваги ОДНООСІБНИКІВ!

Дата: 16.03.2021 16:42

Ладижинська сільська рада нагадує про декларування доходів одноосібниками, які отримали дохід від самостійного   обробітку земельних   ділянок (паїв),  у тому числі від продажу сільськогосподарської продукції.

Звертаємо увагу, що обов’язок громадянина подати річну декларацію передбачає ст. 67 Конституції України, яка зобов’язує кожного громадянина сплачувати податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законом).

Враховуючи вище сказане, на території Ладижинської сільської територіальної громади активовано комісію з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та збільшення надходжень до бюджету. Одним з основних завдань якої є контроль та аналіз зі складання декларацій одноосібниками.

У разі не виконання землевласниками своїх зобовязань декларування, буде проведено детальний аналіз таких господарів”.  Перелік осіб, які не подали декларацію буде оприлюднено на офіційному сайті Ладижинської сільської територіальної громади та передано Головному управлінню Державної податкової служби у Черкаській області.